Frederikshaven
Vanaf Frederikshaven in Noord-Denemarken gaan boten naar Gotenburg in Zweden. Deze overtocht duurt ongeveer 2 uur. Je kan ook direct vanaf Frederikshaven naar Oslo varen. Deze overtocht duurt ongeveer 8.5 uur. De kosten zijn erg variabel en hangen af van het aantal personen, type auto en of je wel of geen aanhanger mee hebt. Ook kun je vanaf Frederikshaven naar Larvik.
Hirtshals
Vanaf het Deense Hirtshals kan je eenvoudig oversteken naar Kristiansand in het zuiden van Noorwegen. Vanaf Kristiansand is de provincie Telemark en de rest van het zuiden en westen van Noorwegen goed te bereiken. Ook kan je vanaf Hirtshals naar Bergen, Stavanger, Larvik en Oslo. De overtocht naar Kristiansand duurt 4.5 uur, naar Oslo 8.5 uur.
Kiel
Vanaf het Noord-Duitse Kiel kun je nachtboten nemen naar Oslo en Goteborg. De overtochten duren iets meer dan 12 uur.
Kopenhagen
Vanaf de Deense hoofdstad Kopenhagen kan je tevens de brug naar Zweden nemen. Dit zorgt voor enkele kilometers extra rijden, maar is in veel gevallen wel sneller dan de boot. Ook zijn de kosten altijd hetzelfde.
Meer informatie
>> www.vckzeereizen.nl
>> www.bureauscandinavia.be
>> www.colorline.com
>> www.stenaline.nl
>> www.norske.nl
>> www.fjordline.no
>> www.dfdsseaways.no
>> www.kystlink.no
Graag zie ik onze website geplaats als informatie website op jullie website.
— Jeanne Scholts · jan 5, 19:22 · #